Śnieżna-Magnolia - Hodowla kotów syberyjskich Neva masquerade

Wystawy

GIC Grand International Champion Wilma Schwaebische Neva
Wystawy pod patronatem Federation Internationale Feline – FIFe

  Miasto   Data        sędziaocena
Żory
POLSKA
16.11.2013
17.11.2013
Sirpa Lindelof
Daria Łukasik
Ex 1 – klasa kociąt
Ex 1 – klasa kociąt
NOM BIS
BIV, NOM BIS
Ostrava
CZECHY
4.01.2014Kozyr ArinaEX 1

Specjalistyczna Wystawa
kotów syberyjskich
i neva masquerade

NOM BIS

BIS SIB &NEM

Ostrava
CZECHY
5.01.2014Khaled LudmilaEX 1BIV, NOM BIS
Wałbrzych
POLSKA
1.03.2014
2.03.2014
Marek Chadaj
Helene Reiter
EX 1 – klasa młodzieży
Ex 1 – klasa młodzieży
NOM BIS
Jaworzno
POLSKA
5.04.2014
6.04.2014
Daria Łukasik
Tetyana Boiko
EX 1 – klasa młodzieży
Ex 1 – klasa młodzieży
BIV, NOM BIS
BIV, NOM BIS
Kościan
POLSKA
26.04.2014
27.04.2014
Sebastian Pruchniak
Dorte Kaae
EX 1 , CAC- open class
EX 1 , CAC- open class
BIV
BIV
Gliwice
POLSKA
19.07.2014Yan Roca – FolchEX 1 , CAC – open class
ukończyła tytuł
CHAMPION
Gliwice
POLSKA
20.07.2014Christiano F. SandonEX 1 , CACIB
Boskovice
CZECHY
9.08.2014
10.08.2014
Khaled Youssef
Velande Anne
EX 1 , CACIB
EX 1 , CACIB
NOM BIS
ukończyła tytuł
INTERNATIONAL CHAMPION
Poznań
POLSKA
8.11.2014
9.11.2014
Marta Ziemiańska
Sirpa Lindelof
EX 1, CAGCIB
EX 1, CAGCIB
BIV
Łódź
POLSKA
29.11.2014

30.11.2014

Steven L. JonesMarta Ziemiańska & Marek ChadajEX 1 , CAGCIB

EX 1 , CAGCIB

BIV,NOM BIS,
BIS cat . 2
Best of Best1
BIV,NOM BIS,
BIS cat . 2
Ostrava
CZECHY
10.01.2015
11.01.2015
Robert Lubrano
Sona Ivankova
EX 1 , CAGCIB
EX 1 , CAGCIB
NOM BIS,
BIV,NOM BIS,
Bielsko-Biała
POLSKA
14.02.2015
15.02.2015
Dagmara łukasik
Daria łukasik
EX 1 , CAGCIB
EX 1 , CAGCIB
BIV
BIV
ukończyła tytuł
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
Poznań
POLSKA
7.11.2015
8.11.2015
Pam DelaBar
Gina Grob
EX 1 CACS
EX 1 CACS
BIV
Łódź
POLSKA
21.11.2015
22.11.2015
Mateusz Jędrzejowski
Laura Burani Ferrari
Ex 1, CACS
Ex 1, CACS

BIV,  NOM BIS
Uzyskała tytuł
DVM – Distinguished Variety Merit !!!!!!!
Rybnik
POLSKA
21.10.2017
22.10.2017
Magdalena Kudra
Martyna Dziemidowicz
Ex1 , CACS
Ex 2
Olomouc
CZECHY
2.12.2017
3.12.2017
Henry Hornel
Sabine Jacobs
Ex 1 CACS
Ex 1 CACS
Poznań

Polska

10.11.2018

11.11.2018

Mats Asket

Katia Pocci

Ex 1. CACS

Ex 1. CACS

BIV, NOM BIS

International Champion GRISHKO Śnieżna Magnolia *PL

  MiastoData                      sędzia                      ocena              
Poznań
POLSKA
7.11.2015
8.11.2015
Pam DelaBar
Gina Grob
Ex 1 – klasa kociąt
Ex 1 – klasa kociąt
BIV
Łódź
POLSKA
21.11.2015
22.11.2015
Mateusz Jędrzejowski
Laura Burani Ferrari
Ex 1 – klasa kociąt
Ex 1 – klasa kociąt
BIV
BIV
Warszawa
POLSKA
27.02.2016
28.02.2016
Carin Sahlberg
Britta Busse
Ex 1 – klasa młodzieży
Ex 1 – klasa młodzieży
.
NOM BIS
Wrocław
POLSKA
5.03.2016

6.03.2016

Gerardo Fraga

Mateusz Jędrzejowski

Ex 1 – klasa młodzieży

Ex 1 – klasa młodzieży

BIV, NOM BIS
BIS cat.2
Olomouc
CZECHY
3.12.2016
4.12.2016
Helen Reiter
Sona Ivankova
Ex 1. CAC
Ex 1. CAC
BIV, NOM BIS
BIV
Wrocław
POLSKA
11.03.2017
12.03.2017
Laura Burani – Ferrari
Brita Brusse
EX 2
EX 1 , CAC
BIV
ukończył tytuł  CHAMPION
Rybnik
POLSKA
21.10.2017
22.10.201
Magdalena Kudra
Martyna Dziemidowicz
Ex 2
Ex 1, CACIB
Olomouc
CZECHY
2.12.2017
3.12.2017
Henry Hornel
Sabine Jacobs
Ex 1 CACIB
EX 1 CCIB

BIV
ukończył tytuł
INTERNATIONAL    CHAMPION

Lagushka Śnieżna Magnolia*PL

  MiastoData                      sędzia                      ocena              
Rybnik
POLSKA
21.10.2017
22.10.201
Magdalena Kudra
Martyna Dziemidowicz
Ex 1. CAC
Ex 1. CAC
Olomouc
CZECHY
2.12.2017
3.12.2017
Henry Hornel
Sabine Jacobs

Dante Bellaneva*PL

  MiastoData                      sędzia                      ocena              
Rybnik
POLSKA
21.10.2017
22.10.201
Marta Ziemiańska
Magdalena Kudra
Ex 1 – klasa kociąt
Ex 1 – klasa juniorów
NOM BIS
Olomouc
CZECHY
2.12.2017
3.12.2017
Irek Pruchniak
Alfred Wittich Soojarit
Ex 1 – klasa juniorów
Ex 1 – klasa juniorów

Champion Beauty – Fee Schwaebische Neva * D

  MiastoData                      sędzia                      ocena              
Łódź
POLSKA
21.11.2015
22.11.2015
Mateusz Jędrzejowski
Laura Burani Ferrari
Ex 1 – klasa juniorów
Ex 1 – klasa juniorów
NOM BIS
Wrocław
POLSKA
5.03.2016
6.03.2016
Gerardo Fraga
Mateusz Jędrzejowski
Ex 1, CAC
EX 1 , CAC
.
BIV
Wrocław
POLSKA
11.03.2017Laura Burani – FerrariEx 1 , CACBIV, NOM BIS
ukończyła tytuł  CHAMPION
Wrocław
POLSKA
12.03.2017Brita BrusseEX 1 , CACIB
Ołomuniec

Czechy

24.11.2018

25.11.2018

Lenka Venclikova

Sona Ivankova

CACIB

CACIB

BIV

ukończyła tytuł International Champion

SC SUPREME CHAMPION  Albazino Śnieżna Magnolia *PL DVM

Wystawy pod patronatem Federation Internationale Feline – FIFe

  Miasto   Data        sędziaocena
Cieszyn
POLSKA
21.07.2012
22.07.2012
Albert Kurkowski
Ireneusz Pruchniak
EX 2
EX 1, CAC
Ostrava
CZECHY
18.08.2012
19.08.2012
Robert Lubrano
Eric Reijers
Ex 1, CAC
Ex 1, CAC
ukończył tytuł
CHAMPION
Żilina
SŁOWACJA
8.09.2012
9.09.2012
Palm DelaBar
Cristiano Sandon
EX 1, CACIB
EX 1, CACIB
Wrocław
POLSKA
15.09.2012Fabrice CalmesEX 1, CACIB
ukończył tytuł
INTERNATIONAL  CHAMPION
Wrocław
POLSKA
16.09.2012Sebastian PruchniakEX 1, CAGCIBBIV
Chrzanów
POLSKA
6.10.2012
7.10.2012
Donatella Mastrangelo
Berta Nemcova
EX 1, CAGCIB
EX 1, CAGCIB
Ostrava
CZECHY
13.10.2012
14.10.2012
Marek Chadaj
Isabelle Chiavuzzo
EX 2
EX 1, CAGCIB
NOM BIS
BOS II
Łódź
POLSKA
3.11.2012
4.11.20124.11.2012
Veikko Saarela
Marina VinkelSpecjalistyczna Wystawa Kotów
Neva Masquerade
Ex 1, CAGCIB
EX 1, CAGCIBNOM
NOM BISBEST ADULT MALE
Lysa nad Labem
CZECHY
24.11.2012
25.11.2012
Pia Nyman
Eva Porat
CAGCIB
CAGCIB
ukończył tytuł
GRAND INTERNATIONAL  CHAMPION
Litomerice
ZO Roudnice n. Labem
CZECHY
15.12.2012Mr Gerardo Fraga HiszpaniaEx 1 , CACSBIV
Litomerice
ZO Praha 4/17
CZECHY
15,12,2012Mr Ireneusz Pruchniak – PolskaEx 1 , CACSBIV.
NOM BIS
Litomerice
Freya Cat Ústí n. Labem
CZECHY
15.12.2012Mrs Aase Nissen – DaniaEx 1 , CACSBIV
NOM BIS
BIS
BOB
Ostrava
CZECHY
5.01.2013
6.01.2013
Robert Lubrano
Eric Reijers
Ex 1 , CACS
Ex 1 , CACS
BIV
BIV
Kosice
SŁOWACJA
19.01.2013
20.01.2013
Eric Reijers
Sebastian Pruchniak
Ex 1 , CACS
Ex 1 , CACS
BIV
NOM BIS
BIS
BOB 2
Brzeg
POLSKA
2.03.2013Fabrice CalmesEx 1, CACSBIV
NOM BIS,
BOS
Brzeg
POLSKA
3.03.2013Eric ReijersEx 1, CACSBIV
NOM BIS,
BOS
ukończył tytuł
SUPREME CHAMPION
Ostrava
CZECHY
4.01.2014Kozyr ArinaHP
Ostrava
CZECHY
5.01.2014Khaled LudmilaHP
Boskovice
CZECHY
9.08.2014
10.08.2014
Khaled Youssef
Velande Anne
HP
HP
BIV
Poznań
POLSKA
8.11.2014
9.11.2014
Marta Ziemiańska
Sirpa Lindelof
HP
HP
BIV, NOM BIS
BOS cat. 2
Uzyskał tytuł
DVM – Distinguished Variety Merit !!!!!!!
Cieszyn
POLSKA
3.05.2015Elena NoskovaHPBIV, NOM BIS
Rybnik
POLSKA
6.10.2018

7.10.2018

Gerardo Fraga Guzman

Marta Ziemiańska

Ex 1 CAP

Ex 1 CAP

NOM,BIS neuter

NOM,BIS neuter

NOM,BIS veteran

NOM,BIS veteran

 

Poznań

POLSKA

10.11.2018

11.11.2018

Mats Askett

Katia Pocci

Ex 1 CAP

Ex 1 CAPIB

NOM,BIS neuterNOM,BIS veteran

NOM,BIS veteran

 

Ołomuniec

CZECHY

24.11.2018

25.11.2018

Lenka Venclikova

Sona Ivankova

Ex 1 CAPIB

Ex 1 CAPIB

 NOM,BIS veteran

NOM,BIS veteran

 

Ukończył tytuł International Premior
 
Łódź

Polska

8.12.2018

9.12.2018

Cristano Federico Sandon

Marina Vinkel

Ex 1, CAGPIB

EX 1, CAGPIB

NOM BIS

NOM BIS

BIS veteran cat 2
Łódź

Polska

8.12.2018Special Show

NEVA MASQUERADE

BEST of the BEST

Neva Masquerade

Najlepszy kot na specjalistycznym pokazie !!!

 


INTERNATIONAL CHAMPION Albazino Śnieżna Magnolia *PL
Wystawy pod patronatem World Cat Federation

MiastoDatasędziaocena
Częstochowa14.01.2012
15.01.2012
Marion Meister
Dieter Meister
Ex 1,
Ex 1,
NOM BIS
NOM BIS
Warszawa25.02.2012
26.02.2012
Eveline Preiss
Eduard Borras
Ex 1,
Ex 1,
NOM BIS
WCF RING KITTEN 2
Toruń19.05.2012
20.05.2012
Svetlana Volkova
Nikolay Volkov
Ex 1, CAC
Ex 1, CAC
WCF RING ADULT 1
NOM BIS
Piotrków Trybunalski1.12.2012Tomas BalchiunasEx 1, CAC
ukończył tytuł CHAMPION
Piotrków Trybunalski2.12.2012Brigitte Pepermans
Ex 1 , CACIBWCF RING ADULT 4
Toruń16.02.2012 Inga BalchiunieneEx 1, CACIBNOM BIS
BEST IN SHOW SLH
BEST OF BEST I
WCF RING ADULT 1
Toruń17.02.2012Tomas BalchiunasEx 1 , CACIBNOM BIS
BEST IN SHOW SLH
BEST OF BEST I
Warszawa
World Show
9.03.2013Vija KlucnieceEx 1 , CACIB
ukończył tytuł
INTERNATIONAL  CHAMPION
Warszawa
World Show
10.03.2013Carl-Heinz KnelangenEX 1 , CAGCIB

INTERNATIONAL CHAMPION   DONIA ŚNIEŻNA MAGNOLIA*PL
Wystawy pod patronatem Federation Internationale Feline – FIFe

  Miasto   Data        sędziaocena
Gliwice
POLSKA
20.07.2014Christiano F. SandonEx 1 – klasa kociąt
Łódź
POLSKA
29.11.2014
30.11.2014
Steven L. Jones
Marta Ziemiańska
EX 1 , CAC
Ex 1.  CAC
Ostrava
CZECHY
10.01.2015Robert LubranoEx 1, CAC
ukończyła tytuł CHAMPION
Ostrava
CZECHY
11.01.2015Sona IvankovaEx 1 , CACIB
Bielsko-Biała
POLSKA
14.02.2015
15.02.2015
Dagmara Łukasik
Daria Łukasik
Ex 1 , CACIB
Ex 1 , CACIB
ukończyła tytuł
INTERNATIONAL CHAMPION
Olomouc
CZECHY
3.12.2016
4.12.2016
Helen Reiter
Sona Ivankova
Ex 1. CAGCIB
Ex 1, CAGCIB

INTERNATIONAL CHAMPION UDITI KROPLA NIEBA*PL
Wystawy pod patronatem Federation Internationale Feline – FIFe

  Miasto   Data        sędziaocena          
OSTRAVA – Czechy5.01.2013
6.01.2013
Robert Lubrano
Eric Reijers
Ex 1
Ex 1
Kosice – Słowacja19.01.2013
20.01.2013
Eric Reijers
Sebastian Pruchniak
Ex 1
Ex 1
NOM BIS
NOM BIS
Brzeg
POLSKA
2.03.2013
3.03.2013
Fabrice Calmes
Eric Reijers
Ex 1
Ex 1
NOM BIS
BIV
Cieszyn
POLSKA
20.07.2013
21.07.2013
Steven L. Jones
Irek Pruchniak
Ex 1 CAC
Ex 1 CAC
Ostrava
CZECHY
17.08.2013Robert  LubranoEx 1 CAC
Ukończyła tytuł CHAMPION
Wrocław
POLSKA
7.03.2015Robert  LubranoEX 1 CACIB
Ostrava
CZECHY
1.05.2015Olga KomissarovaEX 1 CACIB
Cieszyn
POLSKA
3.05.2015Elena NoskovaEX 1 CACIB
ukończyła tytuł
INTERNATIONAL CHAMPION

UDITI KROPLA NIEBA*PL
Wystawy pod patronatem World Cat Federation

MiastoDatasędziaocena
Toruń16.02.2012
17.02.2012
 Inga Balchiuniene
Tomas Balchiunas
Ex 1
Ex 1
NOM BIS
NOM BIS
Warszawa
World Show
9.03.2013Carl-Heinz KnelangenEx 1Special Prize from Judge
NOM BIS
BOS
Warszawa
World Show
0.03.2013ndreas Kretchmer – KraiczekEx 1Special Prize from Judge
NOM BIS
BOS

Word Champion  Daszeńka Axamit *PL
Wystawy pod patronatem World Cat Federation

MiastoDatasędziaocena
Opole13.12.2008
14.12.2008
Natalia Lebedeva
Tatiana Tarasenko
Ex 1, CAC
Ex 1, CAC
Bielsko – Biała25.04.2009Erika LaszloEx 1, CAC
ukończyła tytuł CHAMPION
Bielsko – Biała26.04.2009Vija KlucnieceEx 1, CACIBBIS cat. 2 ,  BOB I
Kalisz12.09.2009
13.09.2009
Ivaras Plepis
Yanina Melnikova
Ex 1, CACIB
Ex 1, CACIB
Heppenheim19.09.2009Monika Schildan-MaschkeEx 1, CACIBWCF RING 6
ukończyła tytuł INTER  CHAMPION
Heppenheim20.09.2009Brigitta RedfordEx 1, CAGCIB
Godollo26.09.2009
27.09.2009
Erika Laszlo
Vija Klucniece
Ex 1, CAGCIB
Ex 1, CAGCIB
WCF RING 8
ukończyła tytuł GRAND INTER  CHAMPION
Aspach3.10.2009Karine ZielinskiEx 1, CACEWCF RING 3
Lublin10.10.2009
11.10.2009
Anna Nazarova
Tatiana Tarasenko
Ex 1, CACE
Ex 1, CACE
BIS cat. 2 , BOB II
BIS cat. 2 , BOB II
Berlin24.10.2009Paulo RuschiEx 1, CACENOM BIS
ukończyła tytuł EUROPA CHAMPION
Berlin25.10.2009Vija KlucnieceEx 1, CAGCEWCF RING 9
Warszawa21.11.2009
22.11.2009
Marion Meister
Dieter Meister
Ex 1,GCACE
Ex 1, GCACE
ukończyła tytuł GRAND  EUROPA CHAMPION
Toruń11.09.2010
12.09.2010
Dieter Meister
Anneliese Hackmann
Ex 1, CACM
Ex 1, CACM
Warszawa16.10.2010
17.10.2010
Andreas Mobius
Andreas Mobius
Ex 1, CACM
WCF  RING 7
ukończyła tytuł WORLD CHAMPION

International Champion Daszeńka Axamit *PL
Wystawy pod patronatem Federation Internationale Feline – FIFe

  Miasto   Data        sędziaocena
Opole8.03.2008
9.03.2008
Satu Hamalainen
Henry Hornell
VG 1
Ex 1, CAC
Chorzów5.04.2008
6.04.2008
Marek Chadaj
Ireneusz Pruchniak
Ex 1
Ex 2
Rybnik19.07.2008
20.07.2008
Ireneusz Pruchniak
laura Burani
Ex 2
1
Opole7.03.2009
8.03.2009
Ireneusz Pruchniak
Svetlana Stoliarova
Ex 2
Ex 1 , CAC
Chorzów4.04.2009
5.04.2009
Marek Chadaj
Alva Uddin
Ex 1, CAC
Ex 2
Cieszyn1.05.2009Yan Roca – FolchEx 1, CACBIV
ukończyła tytuł  CHAMPION
Ostrava2.05.2009Elena ZagorskajaEx 1, CACIBBIV
Zilina3.05.2009Laura BuraniEx 2
Cieszyn18.07.2009
19.07.2009
Ireneusz Pruchniak
Anne-Gro Edstrom
Ex 1, CACIB
EX 1, CACIB
BIV
ukończyła tytuł INTERNATIONAL  CHAMPION