GIC Grand International Champion Wilma Schwaebische Neva
Wystawy pod patronatem Federation Internationale Feline – FIFe

  Miasto    Data        sędzia ocena  
Żory
POLSKA
16.11.2013
17.11.2013
Sirpa Lindelof
Daria Łukasik
Ex 1 - klasa kociąt
Ex 1 - klasa kociąt
NOM BIS
BIV, NOM BIS
Ostrava
CZECHY
4.01.2014 Kozyr Arina EX 1

 

Specjalistyczna Wystawa
kotów syberyjskich
i neva masquerade

NOM BIS

 

BIS SIB &NEM

Ostrava
CZECHY
5.01.2014 Khaled Ludmila EX 1 BIV, NOM BIS
Wałbrzych
POLSKA
1.03.2014
2.03.2014
Marek Chadaj
Helene Reiter
EX 1 - klasa młodzieży
Ex 1 - klasa młodzieży
NOM BIS
Jaworzno
POLSKA
5.04.2014
6.04.2014
Daria Łukasik
Tetyana Boiko
EX 1 - klasa młodzieży
Ex 1 - klasa młodzieży
BIV, NOM BIS
BIV, NOM BIS
Kościan
POLSKA
26.04.2014
27.04.2014
Sebastian Pruchniak
Dorte Kaae
EX 1 , CAC- open class
EX 1 , CAC- open class
BIV
BIV
Gliwice
POLSKA
19.07.2014 Yan Roca - Folch EX 1 , CAC - open class  
      ukończyła tytuł
CHAMPION
Gliwice
POLSKA
20.07.2014 Christiano F. Sandon EX 1 , CACIB  
Boskovice
CZECHY
9.08.2014
10.08.2014
Khaled Youssef
Velande Anne
EX 1 , CACIB
EX 1 , CACIB
NOM BIS
      ukończyła tytuł
INTERNATIONAL CHAMPION
Poznań
POLSKA
8.11.2014
9.11.2014
Marta Ziemiańska
Sirpa Lindelof
EX 1, CAGCIB
EX 1, CAGCIB
BIV
Łódź
POLSKA
29.11.2014

 

30.11.2014

Steven L. JonesMarta Ziemiańska & Marek Chadaj EX 1 , CAGCIB

 

EX 1 , CAGCIB

BIV,NOM BIS,
BIS cat . 2
Best of Best1
BIV,NOM BIS,
BIS cat . 2
Ostrava
CZECHY
10.01.2015
11.01.2015
Robert Lubrano
Sona Ivankova
EX 1 , CAGCIB
EX 1 , CAGCIB
NOM BIS,
BIV,NOM BIS,
Bielsko-Biała
POLSKA
14.02.2015
15.02.2015
Dagmara łukasik
Daria łukasik
EX 1 , CAGCIB
EX 1 , CAGCIB
BIV
BIV
      ukończyła tytuł
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
Poznań
POLSKA
7.11.2015
8.11.2015
Pam DelaBar
Gina Grob
EX 1 CACS
EX 1 CACS
BIV
-
Łódź
POLSKA
21.11.2015
22.11.2015
Mateusz Jędrzejowski
Laura Burani Ferrari
Ex 1, CACS
Ex 1, CACS
-
BIV,  NOM BIS
    Uzyskała tytuł
DVM - Distinguished Variety Merit !!!!!!!
Rybnik
POLSKA
21.10.2017
22.10.2017
Magdalena Kudra
Martyna Dziemidowicz
Ex1 , CACS
Ex 2
 
Olomouc
CZECHY
2.12.2017
3.12.2017
Henry Hornel
Sabine Jacobs
Ex 1 CACS
Ex 1 CACS
 
Poznań

 

Polska

10.11.2018

 

11.11.2018

Mats Asket

 

Katia Pocci

Ex 1. CACS

 

Ex 1. CACS

BIV, NOM BIS

 

International Champion GRISHKO Śnieżna Magnolia *PL

  Miasto Data                      sędzia                      ocena                
Poznań
POLSKA
7.11.2015
8.11.2015
Pam DelaBar
Gina Grob
Ex 1 - klasa kociąt
Ex 1 - klasa kociąt
BIV
-
Łódź
POLSKA
21.11.2015
22.11.2015
Mateusz Jędrzejowski
Laura Burani Ferrari
Ex 1 - klasa kociąt
Ex 1 - klasa kociąt
BIV
BIV
Warszawa
POLSKA
27.02.2016
28.02.2016
Carin Sahlberg
Britta Busse
Ex 1 - klasa młodzieży
Ex 1 - klasa młodzieży
.
NOM BIS
Wrocław
POLSKA
5.03.2016

 

6.03.2016

Gerardo Fraga

 

Mateusz Jędrzejowski

Ex 1 - klasa młodzieży

 

Ex 1 - klasa młodzieży

BIV, NOM BIS
BIS cat.2
Olomouc
CZECHY
3.12.2016
4.12.2016
Helen Reiter
Sona Ivankova
Ex 1. CAC
Ex 1. CAC
BIV, NOM BIS
BIV
Wrocław
POLSKA
11.03.2017
12.03.2017
Laura Burani - Ferrari
Brita Brusse
EX 2
EX 1 , CAC
BIV
      ukończył tytuł  CHAMPION
Rybnik
POLSKA
21.10.2017
22.10.201
Magdalena Kudra
Martyna Dziemidowicz
Ex 2
Ex 1, CACIB
 
Olomouc
CZECHY
2.12.2017
3.12.2017
Henry Hornel
Sabine Jacobs
Ex 1 CACIB
EX 1 CCIB
-
BIV
      ukończył tytuł
INTERNATIONAL    CHAMPION

 

Lagushka Śnieżna Magnolia*PL

  Miasto Data                      sędzia                      ocena              
Rybnik
POLSKA
21.10.2017
22.10.201
Magdalena Kudra
Martyna Dziemidowicz
Ex 1. CAC
Ex 1. CAC
Olomouc
CZECHY
2.12.2017
3.12.2017
Henry Hornel
Sabine Jacobs
 

 

Dante Bellaneva*PL

  Miasto Data                      sędzia                      ocena                
Rybnik
POLSKA
21.10.2017
22.10.201
Marta Ziemiańska
Magdalena Kudra
Ex 1 - klasa kociąt
Ex 1 - klasa juniorów
NOM BIS
-
Olomouc
CZECHY
2.12.2017
3.12.2017
Irek Pruchniak
Alfred Wittich Soojarit
Ex 1 - klasa juniorów
Ex 1 - klasa juniorów
 

 

Champion Beauty - Fee Schwaebische Neva * D

  Miasto Data                      sędzia                      ocena                
Łódź
POLSKA
21.11.2015
22.11.2015
Mateusz Jędrzejowski
Laura Burani Ferrari
Ex 1 - klasa juniorów
Ex 1 - klasa juniorów
NOM BIS
-
         
Wrocław
POLSKA
5.03.2016
6.03.2016
Gerardo Fraga
Mateusz Jędrzejowski
Ex 1, CAC
EX 1 , CAC
.
BIV
Wrocław
POLSKA
11.03.2017 Laura Burani - Ferrari Ex 1 , CAC BIV, NOM BIS
      ukończyła tytuł  CHAMPION
Wrocław
POLSKA
12.03.2017 Brita Brusse EX 1 , CACIB  
Ołomuniec

 

Czechy

24.11.2018

 

25.11.2018

Lenka Venclikova

 

Sona Ivankova

CACIB

 

CACIB

BIV

ukończyła tytuł International Champion  

 

SC SUPREME CHAMPION  Albazino Śnieżna Magnolia *PL DVM

Wystawy pod patronatem Federation Internationale Feline – FIFe

  Miasto    Data        sędzia ocena    
Cieszyn
POLSKA
21.07.2012
22.07.2012
Albert Kurkowski
Ireneusz Pruchniak
EX 2
EX 1, CAC
   
Ostrava
CZECHY
18.08.2012
19.08.2012
Robert Lubrano
Eric Reijers
Ex 1, CAC
Ex 1, CAC
   
      ukończył tytuł
CHAMPION
 
Żilina
SŁOWACJA
8.09.2012
9.09.2012
Palm DelaBar
Cristiano Sandon
EX 1, CACIB
EX 1, CACIB
   
Wrocław
POLSKA
15.09.2012 Fabrice Calmes EX 1, CACIB    
      ukończył tytuł
INTERNATIONAL  CHAMPION
 
Wrocław
POLSKA
16.09.2012 Sebastian Pruchniak EX 1, CAGCIB BIV  
Chrzanów
POLSKA
6.10.2012
7.10.2012
Donatella Mastrangelo
Berta Nemcova
EX 1, CAGCIB
EX 1, CAGCIB
   
Ostrava
CZECHY
13.10.2012
14.10.2012
Marek Chadaj
Isabelle Chiavuzzo
EX 2
EX 1, CAGCIB
NOM BIS
BOS II
 
Łódź
POLSKA
3.11.2012
4.11.20124.11.2012
Veikko Saarela
Marina VinkelSpecjalistyczna Wystawa Kotów
Neva Masquerade
Ex 1, CAGCIB
EX 1, CAGCIBNOM
NOM BISBEST ADULT MALE  
Lysa nad Labem
CZECHY
24.11.2012
25.11.2012
Pia Nyman
Eva Porat
CAGCIB
CAGCIB
   
      ukończył tytuł
GRAND INTERNATIONAL  CHAMPION
 
Litomerice
ZO Roudnice n. Labem
CZECHY
15.12.2012 Mr Gerardo Fraga Hiszpania Ex 1 , CACS BIV  
Litomerice
ZO Praha 4/17
CZECHY
15,12,2012 Mr Ireneusz Pruchniak - Polska Ex 1 , CACS BIV.
NOM BIS
 
Litomerice
Freya Cat Ústí n. Labem
CZECHY
15.12.2012 Mrs Aase Nissen - Dania Ex 1 , CACS BIV
NOM BIS
BIS
BOB
 
Ostrava
CZECHY
5.01.2013
6.01.2013
Robert Lubrano
Eric Reijers
Ex 1 , CACS
Ex 1 , CACS
BIV
BIV
 
Kosice
SŁOWACJA
19.01.2013
20.01.2013
Eric Reijers
Sebastian Pruchniak
Ex 1 , CACS
Ex 1 , CACS
BIV
NOM BIS
BIS
BOB 2
 
Brzeg
POLSKA
2.03.2013 Fabrice Calmes Ex 1, CACS BIV
NOM BIS,
BOS
 
Brzeg
POLSKA
3.03.2013 Eric Reijers Ex 1, CACS BIV
NOM BIS,
BOS
 
    ukończył tytuł
SUPREME CHAMPION
Ostrava
CZECHY
4.01.2014 Kozyr Arina HP  
Ostrava
CZECHY
5.01.2014 Khaled Ludmila HP  
Boskovice
CZECHY
9.08.2014
10.08.2014
Khaled Youssef
Velande Anne
HP
HP
BIV
Poznań
POLSKA
8.11.2014
9.11.2014
Marta Ziemiańska
Sirpa Lindelof
HP
HP
BIV, NOM BIS
BOS cat. 2
    Uzyskał tytuł
DVM - Distinguished Variety Merit !!!!!!!
Cieszyn
POLSKA
3.05.2015 Elena Noskova HP BIV, NOM BIS
Rybnik
POLSKA
6.10.2018

 

7.10.2018

Gerardo Fraga Guzman

 

Marta Ziemiańska

Ex 1 CAP

 

Ex 1 CAP

NOM,BIS neuter

 

NOM,BIS neuter

NOM,BIS veteran

 

NOM,BIS veteran

 

Poznań

 

POLSKA

10.11.2018

 

11.11.2018

Mats Askett

 

Katia Pocci

Ex 1 CAP

 

Ex 1 CAPIB

NOM,BIS neuter NOM,BIS veteran

 

NOM,BIS veteran

 

Ołomuniec

 

CZECHY

24.11.2018

 

25.11.2018

Lenka Venclikova

 

Sona Ivankova

Ex 1 CAPIB

 

Ex 1 CAPIB

  NOM,BIS veteran

 

NOM,BIS veteran

 

Ukończył tytuł International Premior  
Łódź

 

Polska

8.12.2018

 

9.12.2018

Cristano Federico Sandon

 

Marina Vinkel

Ex 1, CAGPIB

 

EX 1, CAGPIB

NOM BIS

 

NOM BIS

BIS veteran cat 2
Łódź

 

Polska

8.12.2018 Special Show

 

NEVA MASQUERADE

BEST of the BEST

 

Neva Masquerade

Najlepszy kot na specjalistycznym pokazie !!!

 

 

 

INTERNATIONAL CHAMPION Albazino Śnieżna Magnolia *PL
Wystawy pod patronatem World Cat Federation

Miasto Data sędzia ocena  
Częstochowa 14.01.2012
15.01.2012
Marion Meister
Dieter Meister
Ex 1,
Ex 1,
NOM BIS
NOM BIS
Warszawa 25.02.2012
26.02.2012
Eveline Preiss
Eduard Borras
Ex 1,
Ex 1,
NOM BIS
WCF RING KITTEN 2
Toruń 19.05.2012
20.05.2012
Svetlana Volkova
Nikolay Volkov
Ex 1, CAC
Ex 1, CAC
WCF RING ADULT 1
NOM BIS
Piotrków Trybunalski 1.12.2012 Tomas Balchiunas Ex 1, CAC  
      ukończył tytuł CHAMPION
Piotrków Trybunalski 2.12.2012 Brigitte Pepermans
Ex 1 , CACIB WCF RING ADULT 4
Toruń 16.02.2012  Inga Balchiuniene Ex 1, CACIB NOM BIS
BEST IN SHOW SLH
BEST OF BEST I
WCF RING ADULT 1
Toruń 17.02.2012 Tomas Balchiunas Ex 1 , CACIB NOM BIS
BEST IN SHOW SLH
BEST OF BEST I
Warszawa
World Show
9.03.2013 Vija Klucniece Ex 1 , CACIB  
      ukończył tytuł
INTERNATIONAL  CHAMPION
Warszawa
World Show
10.03.2013 Carl-Heinz Knelangen EX 1 , CAGCIB  

 

INTERNATIONAL CHAMPION   DONIA ŚNIEŻNA MAGNOLIA*PL
Wystawy pod patronatem Federation Internationale Feline – FIFe

  Miasto    Data        sędzia ocena
Gliwice
POLSKA
20.07.2014 Christiano F. Sandon Ex 1 - klasa kociąt
Łódź
POLSKA
29.11.2014
30.11.2014
Steven L. Jones
Marta Ziemiańska
EX 1 , CAC
Ex 1.  CAC
Ostrava
CZECHY
10.01.2015 Robert Lubrano Ex 1, CAC
      ukończyła tytuł CHAMPION
Ostrava
CZECHY
11.01.2015 Sona Ivankova Ex 1 , CACIB
Bielsko-Biała
POLSKA
14.02.2015
15.02.2015
Dagmara Łukasik
Daria Łukasik
Ex 1 , CACIB
Ex 1 , CACIB
      ukończyła tytuł
INTERNATIONAL CHAMPION
Olomouc
CZECHY
3.12.2016
4.12.2016
Helen Reiter
Sona Ivankova
Ex 1. CAGCIB
Ex 1, CAGCIB
       

 

INTERNATIONAL CHAMPION UDITI KROPLA NIEBA*PL
Wystawy pod patronatem Federation Internationale Feline – FIFe

  Miasto    Data        sędzia ocena           
OSTRAVA - Czechy 5.01.2013
6.01.2013
Robert Lubrano
Eric Reijers
Ex 1
Ex 1
 
Kosice - Słowacja 19.01.2013
20.01.2013
Eric Reijers
Sebastian Pruchniak
Ex 1
Ex 1
NOM BIS
NOM BIS
Brzeg
POLSKA
2.03.2013
3.03.2013
Fabrice Calmes
Eric Reijers
Ex 1
Ex 1
NOM BIS
BIV
Cieszyn
POLSKA
20.07.2013
21.07.2013
Steven L. Jones
Irek Pruchniak
Ex 1 CAC
Ex 1 CAC
 
Ostrava
CZECHY
17.08.2013 Robert  Lubrano Ex 1 CAC  
    Ukończyła tytuł CHAMPION
Wrocław
POLSKA
7.03.2015 Robert  Lubrano EX 1 CACIB  
Ostrava
CZECHY
1.05.2015 Olga Komissarova EX 1 CACIB  
Cieszyn
POLSKA
3.05.2015 Elena Noskova EX 1 CACIB  
    ukończyła tytuł
INTERNATIONAL CHAMPION

 

UDITI KROPLA NIEBA*PL
Wystawy pod patronatem World Cat Federation

Miasto Data sędzia ocena  
Toruń 16.02.2012
17.02.2012
 Inga Balchiuniene
Tomas Balchiunas
Ex 1
Ex 1
NOM BIS
NOM BIS
Warszawa
World Show
9.03.2013 Carl-Heinz Knelangen Ex 1 Special Prize from Judge
NOM BIS
BOS
Warszawa
World Show
0.03.2013 ndreas Kretchmer - Kraiczek Ex 1 Special Prize from Judge
NOM BIS
BOS

 

Word Champion  Daszeńka Axamit *PL
Wystawy pod patronatem World Cat Federation

Miasto Data sędzia ocena  
Opole 13.12.2008
14.12.2008
Natalia Lebedeva
Tatiana Tarasenko
Ex 1, CAC
Ex 1, CAC
 
Bielsko - Biała 25.04.2009 Erika Laszlo Ex 1, CAC  
      ukończyła tytuł CHAMPION
Bielsko - Biała 26.04.2009 Vija Klucniece Ex 1, CACIB BIS cat. 2 ,  BOB I
Kalisz 12.09.2009
13.09.2009
Ivaras Plepis
Yanina Melnikova
Ex 1, CACIB
Ex 1, CACIB
 
Heppenheim 19.09.2009 Monika Schildan-Maschke Ex 1, CACIB WCF RING 6
      ukończyła tytuł INTER  CHAMPION
Heppenheim 20.09.2009 Brigitta Redford Ex 1, CAGCIB  
Godollo 26.09.2009
27.09.2009
Erika Laszlo
Vija Klucniece
Ex 1, CAGCIB
Ex 1, CAGCIB
WCF RING 8
      ukończyła tytuł GRAND INTER  CHAMPION
Aspach 3.10.2009 Karine Zielinski Ex 1, CACE WCF RING 3
Lublin 10.10.2009
11.10.2009
Anna Nazarova
Tatiana Tarasenko
Ex 1, CACE
Ex 1, CACE
BIS cat. 2 , BOB II
BIS cat. 2 , BOB II
Berlin 24.10.2009 Paulo Ruschi Ex 1, CACE NOM BIS
      ukończyła tytuł EUROPA CHAMPION
Berlin 25.10.2009 Vija Klucniece Ex 1, CAGCE WCF RING 9
Warszawa 21.11.2009
22.11.2009
Marion Meister
Dieter Meister
Ex 1,GCACE
Ex 1, GCACE
 
      ukończyła tytuł GRAND  EUROPA CHAMPION
Toruń 11.09.2010
12.09.2010
Dieter Meister
Anneliese Hackmann
Ex 1, CACM
Ex 1, CACM
 
Warszawa 16.10.2010
17.10.2010
Andreas Mobius
Andreas Mobius
Ex 1, CACM
-
WCF  RING 7
    ukończyła tytuł WORLD CHAMPION

 

International Champion Daszeńka Axamit *PL
Wystawy pod patronatem Federation Internationale Feline – FIFe

  Miasto    Data        sędzia ocena  
Opole 8.03.2008
9.03.2008
Satu Hamalainen
Henry Hornell
VG 1
Ex 1, CAC
 
Chorzów 5.04.2008
6.04.2008
Marek Chadaj
Ireneusz Pruchniak
Ex 1
Ex 2
 
Rybnik 19.07.2008
20.07.2008
Ireneusz Pruchniak
laura Burani
Ex 2
1
 
Opole 7.03.2009
8.03.2009
Ireneusz Pruchniak
Svetlana Stoliarova
Ex 2
Ex 1 , CAC
 
Chorzów 4.04.2009
5.04.2009
Marek Chadaj
Alva Uddin
Ex 1, CAC
Ex 2
 
Cieszyn 1.05.2009 Yan Roca - Folch Ex 1, CAC BIV
      ukończyła tytuł  CHAMPION
Ostrava 2.05.2009 Elena Zagorskaja Ex 1, CACIB BIV
Zilina 3.05.2009 Laura Burani Ex 2  
Cieszyn 18.07.2009
19.07.2009
Ireneusz Pruchniak
Anne-Gro Edstrom
Ex 1, CACIB
EX 1, CACIB
BIV
      ukończyła tytuł INTERNATIONAL  CHAMPION

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Realizacja firma QbaSoft Jakub Płużek

Szybki kontakt

Joanna Korzec
46-050 Kąty Opolskie
ul. Kościelna 9
e-mail:
sniezna.magnolia@op.pl
tel. +48 508 148 471 lub +48 889 599 008

"Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł głaskać tygrysa"

Victor Hugo